Menu

O domečku

People need a switch off button

Fotografie domečku ve dne

Co u nás najdete?

Uspokojení Vašich potřeb

Vybavení domečku je zkompletováno, tak aby Vám nic nechybělo. Vytvořili jsme prostor, který oplývá praktičností a zároveň Vám poskytne nezapomenutelný zážitek z pobytu.

Vybavená kychyně

K pohodlnému vaření můžete využít sklokeramické varné desky se dvěma plotýnkami. Nechybí ani lednice, mikrovlnná trouba, či kávovar. Součástí vybavení je samozřejmě sada nádobí, příborů a dalšího kuchyňského náčiní. S sebou také nemusíte vozit koření nebo čaj, neboť to je začleněno do základní výbavy.

Fotografie vnitřního prostoru domečku
Fotografie koupelny

Koupelna s toaletou

Vybavení koupelny se skládá z toalety, sprchového koutu, umyvadla s podsvíceným kruhovým zrcadlem a topného žebříku. Maximální komfort zajistí také připravené ručníky v množství podle počtu hostů, stejně tak jako župany. Součástí vybavení jsou základní hygienické potřeby a fén.

Ložnice s výhledem

Domeček je vybaven velkorysou manželskou postelí o rozměrech 180×200 cm. Lůžko se nachází v loftu nad koupelnou a kuchyní. Vyvýšené patro Vám poskytne soukromí a zas o trochu jiný výhled do přírody.

Fotografie ložnice
Fotografie obývacího prostoru

Obývací pokoj

Obývací pokoj je spojen s kuchyní a je vybaven rozkládací sedací soupravou se stolkem. Díky velkým oknům, která jsou opatřena zrcadlovými fóliemi, je prostor vzdušný a prosvětlený. K vaření, nebo čistě jako volnočasový program můžete využít televize s možností spuštění Netflixu.

Venkovní část

Terasa je vybavena stolkem a židlemi. Na pozemku domečku naleznete také relaxační zónu s finskou kádí a saunou, nebo gril s možností venkovního posezení. Část pozemku po pravé straně od vjezdové brány, zřetelně oddělenou vysazenými stromky, lze využít k zaparkování vozidla, či jízdních kol.

Fotografie domečku v noci

Bizingroff

People need a switch off button