Menu

Časté dotazy

People need a switch off button

Bizingroff se nachází nedaleko města Písek. Přesnou polohu obdržíte z důvodu zachování co největšího soukromí po rezervaci termínu. Nejlépe se k nám dostanete autem, které můžete zaparkovat přímo na pozemku (parkování až pro dvě auta). Druhou možností je doprava autobusem následovaná dvěma kilometry pěšky.

Po vytvoření rezervace obdržíte email s důležitými informacemi k příjezdu, odjezdu, finské kádi apod. Tyto instrukce naleznete také přímo v domečku. V případě jakýchkoli problémů můžete kontaktovat správce, jehož číslo je uvedené na dokumentech v domku.

Domeček je vybaven klimatizační jednotkou, která mimo zchlazení v letních parnech zvládne také zatopit na libovolnou teplotu během zimních měsíců.

Ano, voda z kohoutku je pitná a zároveň filtrovaná.

V koupelně naleznete mimo základní výbavy také potřebnou kosmetiku, dva páry ručníků, huňaté župany a fén.

Veškeré informace potřebné ke vstupu do domku se dozvíte v emailu, který obdržíte po rezervaci.

Pokud si chcete užít romantiku a naprostý komfort, je ideální pobyt ve dvou lidech. Maximální kapacita domečku jsou však tři dospělé osoby (případně dvě dospělé osoby a dvě děti).

Vaření a ingredience necháme na Vás, avšak základní koření společně s výběrem čajů je u nás v základní výbavě. Mimo jiné si také můžete vychutnat čerstvou kávu z kávovaru.

Káď se plně vyhřeje do dvou hodin. Zároveň se v kádi nachází digitální teploměr, který ukazuje teplotu vody. Pokud byste však chtěli teplotu sledovat z domečku, najdete ukazatel na displeji který se nachází vedle ovládání světel.

Bizingroff

People need a switch off button